Mootorratta hooldus sadul.ee-s

Mootorrataste hooldus

Mootorratta tõrgeteta töötamine aja jooksul sõltub sellest,
kuidas seda kasutatakse ja asjakohaselt hooldatakse.

HooldustingimusedHea klient,

Õnnitleme teid suurepärase valiku puhul. Teie uus mootorratas on kõige rangemate testide tulemus ja see esindab kõige kaasaegsemat tehnoloogiat selles valdkonnas. Mootorratta tõrgeteta töötamine aja jooksul sõltub sellest, kuidas seda kasutatakse ja asjakohaselt hooldatakse. Sel põhjusel soovitame teil tungivalt järgida tehasepoolses kasutusjuhendis (owner manual) esitatud teavet, mis tuleb enne mootorrattaga sõitmist hoolikalt läbi lugeda.

 • Sadul OÜ poolne nõue on et iga kord, kui tekib isegi väikseim kahtlus tuleb meiega konsulteerida.
 • Juhul, kui peaksite laenama oma mootorratast (me soovitame seda tungivalt vältida) sõbrale, veenduge, et ta on läbi lugenud kasutusjuhendi lõigud, mis käsitlevad sõiduohutust ja mootorratta enda kasutamist.
 • Mootorratta korrektne ja tähtajaline hooldamine, mis on märgitud Kasutusjuhendis (owner maual) tagab teie mootorratta tõrgeteta töötamise ja Garantiiteenuse tingimuste kehtivuse.
 • Mootorratta teeninduseks, hoolduseks, erakorraliseks remondiks, varuosade ja lisavarustuse soetamiseks valige ainult Sadul OÜ volitatud teeninduskeskusi.
 • Sadul OÜ volitatud teeninduskeskused on Bikers24 ja Bikemoto.
 • Kasutusjuhend (owner maunal) tuleb säilitada kogu mootorratta eluea jooksul ja omandiõiguse ülemineku korral tuleb see uuele omanikule üle anda.
 • Kogu Kasutusjuhendis (owner maual) esitatud teave on trükikuupäeva seisuga ajakohane.
 • Sadul OÜ jätab endale õiguse rakendada kõiki muudatusi, mis on vajalikud mootorratta käigus hoidmiseks nagu näiteks tagasikutsumine või tarkvara uuendus ilma etteteatamiskohustuseta.

Hea klient järgige alati liikluseeskirju ja sõitke ettevaatlikult

Head reisi

 

 

Broneeri hooldusele aeg

Täida väljad ja me võtame teiega ühendust.

  Broneerija andmed

  Broneering

  Eelistatud kuupäev ja kellaaeg:

  Kellaeg:

  Lisainfo