Sadul.ee motopoe lugu, ettevõttest

Sadul.ee sünnilugu

Eesti esimene eksklusiivsete ja stiilsete mootorrataste müügiga tegelev e-pood Sadul.ee sai alguse ühel soojal suvepäeval, kui sõpruskond, keda ühendas kirg stiilsete mootorrataste vastu, otsustas asuda looma midagi unikaalset ning pakkuda Eesti turule seni kättesaamatuid mootorrattabrände.

Enne Sadul.ee loomist tegeles sõpruskond juba mootorrataste rentimise ja motovarustuse müügiga, kuid neil ei olnud seni enda valikus erilisi ja silmapaistvaid mootorrattaid, mida ise kasutada ja klientidele pakkuda. Pärast ühte meeldejäävat sõitu arutlesid sõbrad disain mootorrataste valikust maailmas ja Eestis ning avastasid, et Eestis puudub pood, mis pakub lahedaid ja stiilseid mootorrattaid.

Sellest vestlusest sündis idee asutada Sadul.ee, mille eesmärk oli pakkuda kaasmaalastele parimaid mootorrattaid, mis oleksid mitte ainult jõudluse ja hinna poolest erakordsed, vaid ka disainilt unikaalsed ja pilkupüüdvad. Sõbrad otsustasid kohe asuda tööle, uurides erinevaid mootorrattatootjaid ning leidmaks partnereid, kes oleksid huvitatud Eesti turule sisenemisest.

Nende pühendumus ja entusiasm viisid nad kokku tootjatega, kellega saadi luua usaldusväärsed suhted ja koostöövõimalused. Sadul.ee tõi Eesti turule uued mootorrattabrändid, muutes valiku mitmekesisemaks ja vastates erinevatele maitsetele.

Sadul.ee sünniloo taga on sõpruskonna kirg ja pühendumus, mis algas ühest meeldejäävast sõidust ja viis nende unistuste poe loomiseni. Nüüd saavad ka Eesti mootorrattahuvilised nautida maailmatasemel mootorrattaid ning unikaalset disaini.


Märksõnad