Motron

Motron Motorcycles, mida esitletakse värskes ja kollases teemas, peegeldab kogu brändi identiteeti ja jalgrataste disainiRattad on suunatud spetsiaalselt kaherattaliste sõidukite alg- ja keskklassi segmendile, millel on atraktiivne hinna ja jõudluse suhe.

Uus bränd Motron Motorcycles, mida esitletakse värskes ja kollases teemas, peegeldab kogu brändi identiteeti ja jalgrataste disaini. Brändi mudelivalikust rääkides koosneb Motron Motorcyclesi praegune valik 13 jalgratast kolmest erinevast segmendist. Rattad on suunatud spetsiaalselt kaherattaliste sõidukite alg- ja keskklassi segmendile, millel on atraktiivne hinna ja jõudluse suhe.

 

Vaatleme üksikasjalikult Motroni 2021. aasta tootevalikut. 13 mootorrattast koosneva ulatusliku tootevalikuga ei piirdu uue Austria kaubamärgi tooteportfell ainult bensiinimootoriga mootorrataste ja rolleritega. Tegelikult on 13 mudeli hulgas kolm elektrilist tõukeratast ja ka elektriline miniratas!

 

Bensiinimootoriga mootorrataste mootori töömaht on 50–400 cm3. Seevastu praegu pakutavad elektrimudelid kuuluvad Euroopa L1e klassi ja neid pakutakse kas 15000W või 2000W Boschi elektrimootoritega.

 

“Uue Motroni kaubamärgi turuletoomine tabab täpselt ajastu pulssi. Eriti sellistel aegadel, kui inimesed ihkavad oma pandeemia igapäevaelus rahuldavat tasakaalu, pöördume sihtrühma poole, kes leiab Motronist brändi, et alustada uut hobi, uut kirge. Meie kaubamärgi loosung “GET OUT THERE” rõhutab meie lähenemist võidelda raskete aegadega, väljuda ja Motroniga lõbutseda,” kinnitavad KSR Groupi omanikud Michael ja Christian Kirschenhofer.

Näitan kõiki 12 tulemust