Itaalias tehtud tugev koostöö jalgrataste diagnostikateenuste osas

Moto Morini, ajalooline mootorrataste ettevõte, ja TEXA, Itaalia ettevõte, mis on sõidukite diagnostikavahendite tootmises üle Euroopa, ühinevad oluliseks partnerluseks.

Tegelikult võtab Morini volitatud edasimüüjate ja töökodade võrgustik alates sellest aastast kasutusele TEXA süsteemid, et pääseda juurde BIKE diagnostikale ja teha hooldustoiminguid kaubamärgi mootorratastel, sealhulgas Adventure X-CAPE 650cc.

Tööriistaks on Navigator TXB Evolution koos IDC5 BIKE tarkvara ad hoc versiooniga – spetsiaalse sõidukipargiga – rikete tuvastamiseks ja parandamiseks, aga ka pardaelektroonika tavapäraste hooldus- ja juhtimistoimingute tegemiseks. .

100% Itaalia koostöö, mis kinnitab Moto Morini tugevat sidet Made in Italy tipptasemel ning tugevdab TEXA juhtpositsiooni mootorratastele suunatud diagnostikasektoris – eeltingimus, mis on kindlalt kinnistunud alates 2001. aastast, mil ettevõte turule toodi. kui esimene valdkonnaga tegelev ettevõte.

Moto Morini, liitudes TEXA-ga – juba niigi tugev oma märkimisväärsetes partnerlustes teiste mootorrattatootjatega – demonstreerib taas oma teenuse kvaliteeti, tagades oma klientidele täieliku toe ja maksimaalse tõhususe kogu tootesarjas.

Alberto Monni, Moto Morini peadirektori asetäitja räägib:

“Moto Morini lisandväärtus põhineb märkimisväärsel koostööl tuntud Itaalia kaubamärkidega – mainin vaid üksikuid, nagu Brembo, Pirelli ja Marzocchi. Siis on TEXA kinnitamine üheks meie diagnostikategevuse partneriks palju enamat kui kokkulepe : see on professionaalsuse, talentide ja sügavate tehniliste teadmiste lubadus, mida me TEXA enda toetusel oma klientidele pakume.

Mario Giacomella, TEXA jalgratta- ja meretoodete tootejuht teatas:

“Lisaks juba aastaid meie vastu usaldust kinnitanud mainekatele kaubamärkidele on meie jaoks kindlasti väga oluline tunnustatud ja ajaloorikas bränd, nagu Moto Morini. Mootorrattadiagnostika valdkond, mis on näinud meid tõeliste eelkäijatena. rohkem kui kakskümmend aastat tagasi, areneb elektroonika seisukohast kiiresti ja olen kindel, et see võib pakkuda meile palju muudki rahuldust.


Märksõnad